Про цирк / Генеральний директор

Книш Павло Петрович

Генеральний директор
Заслужений Артист України

Свою трудову діяльність він розпочав у 1966 році.

З 1972 року працює в Дирекції пересувних циркових колективів України спочатку інспектором атракціону «Мотогонки»,режисером-постановником циркового колективу Дирекції, заступником директора з творчої роботи Дирекції, а з 1990 року переведений на посаду директора.

У 1993-1994 роках працював на посаді генерального директора "Київського цирку".

З 1994 року працював директором - художнім керівником, а

з 2002 по 2005 рік генеральним директором - художнім керівником Дирекції пересувних циркових колективів України.

З 2005 року по 2007 рік працював генеральним директором - художнім керівником Державної циркової компанії України, а

з 2007 року працював на посаді генерального директора - художнього керівника ДП "Дирекція пересувних циркових колективів України".

В 2016 році переміг в конкурсі на посаду генерального директора ДП «Дирекція пересувних циркових колективів України» і працює до сьогодні.

 

Павло Петрович здійснює адміністративне і художньо-творче керівництво колективами Дирекції. Під його керівництвом створюються нові циркові програми, постійно готуються нові сценарії. Підтримується високий художньо-мистецький рівень колективу артистів, які демонструють високопрофесійне циркове мистецтво для населення України. Організовуються та проводяться шефські циркові вистави, благодійна діяльність для дітей, ветеранів бойових дій на сході України та інвалідів.

Павло Петрович – як режисер-постановник, організатор і художній керівник виявляє неординарний творчий характер, працьовитість, наполегливість і принциповість, глибоке знання ввіреної йому справи. Про це свідчить завжди висока результативність його діяльності у розвитку циркового мистецтва України. Він є головою художньо-експертної ради ДП «Дирекція пересувних циркових колективів України» і членом художньо-експертної ради Державної Цирковий Компанії України.


За вагомий внесок у розвиток циркового мистецтва, високий професіоналізм Указом Президента України від 2 серпня 2000 року № 953 нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня.

За особистий внесок у розвиток і зміцнення Української держави в 2001 році відзначений «Подякою Президента України».

За багаторічну плідну працю в галузі культури у 2001 році нагороджений Почесним знаком Міністерства культури і мистецтв України.

За вагомі досягнення у творчій діяльності, багаторічну сумлінну працю та за високу професійну майстерність в 2003 році нагороджений Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України.

У 2005 році нагороджений Почесною відзнакою Міністерства культури «За досягнення в розвитку культури і мистецтв».

За вагомий внесок у розвиток культурно-просвітницької роботи у 2005 році нагороджений медаллю Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна».

У 2010 році нагороджений Грамотою Верховної Ради України.

Книш Павло Петрович має заслужений авторитет не тільки серед працівників Дирекції, а й по всій цирковій спільноті.

Як художній керівник, створив 8 творчих циркових  програм (колективів), а саме: 

  • колектив «Вогні Києва» – керівник Коломієць О.І. 
  • колектив «Вогник» – керівник Голуб В.О. 
  • колектив «Дніпро» – керівник Остапчук В.М. 
  • колектив «Мрія» – керівник Лосєва Х. Г.
  • колектив «Орбіта» – керівник Єрмакова Н.Ю.
  • колектив «Промінь» – керівник Алпатов А.С.
  • колектив «Райдуга» – керівник 
  • колектив «Сучасник» – керівник Валієв В.Х.  

     Всі колективи сьогодні працюють на високому творчому рівні і обслуговують глядачів у найвіддаленіших населених пунктах нашої незалежної держави.

         Сьогодні, не зважаючи на складні умови роботи, внаслідок проведення карантинних заходів в Україні та світі, Павло Петрович докладає максимум зусиль для того, щоб Дирекція продовжувала працювати. Його величезний досвід, накопичений за роки керівництва, допомагає втримати діяльність підприємства на належному рівні.

         Книш П.П. зберіг стабільний професійно-відповідальний колектив, який фанатично відданий цирковій справі.

Вгору