Звітність - ДП "Дирекція пересувних циркових колективів України"

Перейти до вмісту

Головне меню:

 

Господарська діяльність дирекції

Державне підприємство «Дирекція пересувних циркових колективів України» створене 29 липня 1950 року, є театрально – видовищним підприємством Міністерства культури України, до складу якого входить 8 циркових колективів (штат – 263 одиниць) серед яких один цирковий колектив, що складається виключно з маленьких артистів – ліліпутів. Умови роботи циркових колективів носять роз’їзний характер роботи (11 місяців на рік) постійно переїжджаючи з одного місця гастролей в інше.

  
Дирекція виконує важливу соціальну функцію – доносить циркове мистецтво населенню, яке проживає в населених пунктах, де відсутні стаціонарні цирки. Наша творча робота сприяє вихованню підростаючого покоління нашої незалежної держави. Колективи Дирекції проводять благодійні циркові вистави для соціально незахищених верств населення: дітей сиріт, безпритульних, дітей з обмеженими можливостями, за що отримують від них щирі подяки.

  
Специфікою діяльності Дирекції, що відрізняє її поміж інших державних циркових підприємств, є наша спроможність організовувати та проводити циркові вистави колективів в будинках культури, на сценічних майданчиках, цирках – «шапіто», а в деяких випадках і просто під відкритим небом. Іноді артисти Дирекції виступають на манежі стаціонарних цирків України.


 

Згідно фінансового плану на І квартал  2018 року чистий дохід від продажу квитків затверджений у сумі 1425,0 тис.грн., фактично виконано 1386,0 тис.грн. Витрати від діяльності склали 4674,0 тис.грн., з них основну частку складає заробітна плата в сумі 2919,0 тис.грн. Заплановано проведення циркових вистав у кількості 350, а фактично проведено – 308. Затверджено по плану обсяг глядача у кількості 42,6 тис.чол., фактично відвідало вистави  24,5 тис.чол.
Чисельність згідно штатного розпису затверджена у кількості 255 одиниць, у т.ч. 27 одиниць керівного складу, фактично середньооблікова чисельність склала 159 одиниці, у т.ч. 25 одиниць керівного складу. Фонд заробітної плати склав 2919,0 тис.грн., середня заробітна плата склала на одного працюючого 6119,5 грн.
Не виконання планових показників по доходах, виставах та обслуговуванню глядачів  відбулося за рахунок впливу погодних катаклізмів на роботу колективів Дирекції та двох хвиль епідеміологічних захворювань в І кварталі 2018 року, а також на показник по обслуговуванню глядачів впливає робота артистів Дирекції в стаціонарних цирках, де глядач  враховувався стаціонарними цирками, а Дирекція цей показник не враховує, щоб не було подвійного обліку.

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню