Вітаю Вас з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Вітаю Вас з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Сердечно вітаю Вас з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

          Традиційно на порозі нового року ми підводимо підсумки пройденого, осягаємо прожитий рік. Він був неоднозначним, сповненим викликів та випробувань. Рік був беззаперечно важкий для нашого суспільства та всього світу в цілому!

          У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі, для справи, якій посвятили своє життя.

         Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці.

          Нехай же новорічні та різдвяні свята наповнять серця життєдайною вірою та любов’ю, принесуть у кожну оселю родинне тепло, мир і злагоду, щедро обдарують міцним здоров’ям, добробутом та Господньою ласкою. Нехай наступний рік буде насичений новими планами, натхненням, творчими ідеями і хорошими новинами!

           Щиро зичу Вам та Вашим родинам щедрої і щасливої долі, нехай у теплому родинному колі пройдуть Різдвяні свята, звідусіль лунають колядки та радісний сміх!

З Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

З повагою

Генеральний директор ДП "Дирекція пересувних циркових колективів України"   П.П. Книш

Вгору